Archiwalna Strona Przelewice
Dziś jest: Środa 30 czerwca 2021, imieniny: Emilii i Lucyny
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

Bezdomne zwierzęta

Drodzy Mieszkańcy,

na dzień 15.02.2021 r. w schronisku, z którym Gmina Przelewice ma podpisaną umowę nie przebywa już żaden pies odłowiony z terenu naszej gminy, którego można byłoby adoptować. Informacje o zwierzętach do adopcji wyłapanych z terenu naszej gminy będą na bieżąco aktualizowane.

Wszystkie osoby zainteresowane adopcją zapraszamy na stronę schroniska dla bezdomnych zwierząt w Szczecinie przy ul. Wojska Polskiego 247, gdzie można adoptować zwierzaka:

https://schronisko.szczecin.pl/


Szanowni Mieszkańcy  poniżej znajdują się linki do stron internetowych schroniska dla bezdomnych zwierząt w Szczecinie, z którym Gmina Przelewice ma podpisana umowę, gdzie przedstawione są zwierzęta odłowione z terenu gminy Przelewice. Wszystkie osoby o dobrym sercu, które miałyby możliwość adopcji prosimy o kontakt z Urzędem Gminy w Przelewicach lub bezpośrednio ze schroniskiem w Szczecinie.

Linki do stron z informacją o podmiocie świadczącym usługi w zakresie całodobowej opieki weterynaryjnej w przypadku zdarzeń drogowych z udziałem zwierząt bezdomnych

 

Linki do stron z informacją o zwierzętach do adopcji:

https://schronisko.szczecin.pl/zwierzeta/pokaz/9386

http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/thumbnails.php?album=145

263/19 numer schroniskowy

 

Schronisko Szczecin tel.  91 487 02 81

 

Zwierzęta do adopcji w schronisku Jędrzejewie:

Numer schroniskowy:

             PR-2                                          PR-22                             PR-34

         

 

Schronisko Jędrzejewo tel. 67 216 45 97

 


PSY DO ADOPCJI

Szanowni mieszkańcy, poniżej przedstawione zostały bezdomne psy odłowione z terenu gminy Przelewice, które przebywają w schronisku. Wszystkie osoby o dobrym sercu, które miałyby możliwość adopcji proszę o kontakt z Urzędem Gminy tel. 91 564 33 92 wew. 30 lub 33 w godzinach pracy Urzędu.