Archiwalna Strona Przelewice
Dziś jest: Środa 30 czerwca 2021, imieniny: Emilii i Lucyny
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

UKS "Soccer Przelewice" (dane archiwalne)

Brawo Soccerki!

26 października br. młode Soccerki po raz kolejny udział wzięli w Halowym Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się w Stargardzie Szczecińskim. W turnieju uczestniczyło 8 drużyn, które rozegrały 10 minutowe mecze "każdy z każdym". Chłopcy oczywiście stanęli na wysokości zadania wygrywając 6 meczy, a tylko dwa zremisowali, co dało im drugie miejsce.

 

Między rozgrywkami mogli zregenerować siły podczas smacznego obiadu. Na zakończenie każda drużyna za udział w turnieju otrzymała pamiątkowy puchar i dyplom, a zawodnicy medale. Bardzo zmęczeni, ale też i bogatsi o nowe doświadczenia, z uśmiechem wrócili do domu. Koszty uczestnictwa naszej drużyny współfinansowane były ze środków budżetu Gminy Przelewice.
 
Koordynator
Karolina Woźnicka

>>fotogaleria


Obóz sportowy Soccerów

W dniach 13 i 14 września br. zawodnicy Klubu "Soccer Przelewice" uczestniczyli w obozie sportowym w Janowie , który był współfinansowany ze środków budżetu Gminy Przelewice.

Podczas obozu chłopcy doskonalili swoje umiejętności piłkarskie pod okiem trenerów i zdobywali nowe doświadczenia. Codziennie odbywały się dwa treningi na świeżym powietrzu w wolnym czasie organizowane były spacery po lesie ,wspólne gry i zabawy oraz wyjście do parku linowego.

Dla naszych młodych piłkarzy była to wspaniała przygoda życia,  która na długo pozostanie w ich pamięci.

Karolina Woźnicka

>>.fotogaleria


Udział soccerków w kolejnym turnieju

28 czerwca br. na kompleksie boisk przy Zespole Szkół w Pełczycach odbył się pierwszy turniej piłkarski im. Krzysztofa Mazura organizowany przez Szkółkę Piłkarską „All Sport" w Pełczycach. W turnieju udział wzięło pond 100 zawodników, w tym  dzieci z UKS „Soccer” Przelewice.

Drużyny podzielone były na 3 kategorie wiekowe i rozgrywały mecze „każdy z każdym". Miedzy rozgrywkami można było wziąć udział różnych dodatkowych konkurencjach piłkarskich. Na zakończenie turnieju każda z drużyn za udział w turnieju otrzymała pamiątkowy puchar i dyplom a zawodnicy medale. Z uśmiechem na twarzy wróciliśmy bogatsi o kolejne doświadczenia piłkarskie.

Koszty uczestnictwa naszej drużyny współfinansowane były ze środków budżetu Gminy Przelewice w ramach projektu w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu we współzawodnictwie sportowym dzieci zamieszkałych na terenie gminy.

Warto dodać, że w ramach w/w projektu nasi dzielni chłopcy wzięli również udział w turnieju w Żabowie, który odbył się 07 czerwcu. W turnieju walczyli dzielnie, choć zajęli szóste miejsca hart ducha ich nie opuszczał.

Koordynator Karolina Woźnicka

>>fotogaleria


Nasi mali zwycięzcy!

W niedzielę 30 marca br. drużyna UKS  "Soccer Przelewice” udział wzięła w I Wiosennym Turnieju Piłki Nożnej 5/6-latków w Stargardzie Szczecińskim, w którym udział wzięło 6 drużyn z województwa zachodniopomorskiego. Koszty uczestnictwa naszej drużyny  w turnieju współfinansowane było z środków budżetu Gminy Przelewice.

Chłopcy rozegrali 5 meczy, w tym 4 wygrane i 1 zremisowany z takim wynikiem drużyna UKS "Soccer Przelewice” zajęła I miejsce.

Podczas turnieju panowała wspaniała atmosfera. Wszystkie drużyny dopingowane były przez rodziców i zaproszonych gości. Na twarzach naszych małych gwiazd towarzyszył uśmiech i duma. 

Wszystkim Soccerkom gratulujemy zwycięstwa

oraz wspaniałej postawy i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach!

 

Koordynator projektu

Karolina Woźnicka

>>fotogaleria

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia
Archiwalna Strona