Archiwalna Strona Przelewice
Dziś jest: Środa 30 czerwca 2021, imieniny: Emilii i Lucyny
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

Stowarzyszenie "POMAGAM - BO CHCĘ"

Stowarzyszenie „POMAGAM – BO CHCĘ”

w Przelewicach, 74-210 Przelewice

Osoba do kontaktu:

Beata Kowalewska

tel. 605 843 729

e-mail: beatka917@wp.pl


W Gminie Przelewice powstało nowe stowarzyszenie

16 września 2014 r.  odbyło się spotkanie założycielskie kolejnego stowarzyszenia w naszej gminie. Tworzą je osoby chcące pracować na rzecz społeczności lokalnej. W skład Stowarzyszenia "Pomagam – Bo Chcę" weszło 15 osób, a zarządu: Beata Kowalewska - prezes, Sylwia Ostrowska - wiceprezes i Andrzej Kucharski - skarbnik.

W ramach swej działalności Stowarzyszenie będzie podejmowało inicjatywy na rzecz poprawy warunków życia lokalnej społeczności poprzez niesienie pomocy przede wszystkim rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej, w tym rodzinom dysfunkcyjnym i zagrożonym wykluczeniem społecznym, wyrównywaniu szans tych rodzin i osób, przy szczególnym uwzględnieniu dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych oraz osób w podeszłym wieku.

Procedury związane z rejestracją Stowarzyszenia powinny zakończyć się w ciągu trzech miesięcy - zapewnia prezes Beata Kowalewska. Dokumenty, które złożyliśmy w sądzie rejestracyjnym są podstawą do uzyskania numeru  KRS dzięki któremu będziemy mogli pozyskiwać fundusze na realizację celów stowarzyszenia.

Anna Garzyńska

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia
Archiwalna Strona