Archiwalna Strona Przelewice
Dziś jest: Środa 30 czerwca 2021, imieniny: Emilii i Lucyny
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

Zaproszenie do składania ankiet

ANKIETA
badania zadowolenia Klienta z usług Urzędu Gminy w Przelewicach

 

Szanowni Państwo,

zapraszamy do anonimowego udzielenia informacji na temat stopnia zadowolenia Pana/Pani ze sposobu obsługi klienta w Urzędzie Gminy w Przelewicach. Wyniki ankiety pomogą nam udoskonalić pracę Urzędu i poznać Państwa oczekiwania odnośnie obsługi klienta.

Wypełnioną ankietę proszę wrzucić do oznaczonej urny znajdującej się w sekretariacie Urzędu Gminy w Przelewicach (pokój nr 11) lub pozostawić u pracowników w poszczególnych referatach. Kwestionariusz ankiety dostępny jest poniżej do pobrania, a także na stronie internetowej  www.bip.przelewice.pl.

 

ANKIETA DOTYCZĄCA JAKOŚCI USŁUG

Nasz Urząd zwraca dużą uwagę na ciągłe podnoszenie jakości usług oferowanych swoim Klientom. W związku z tym, chcielibyśmy prosić o podzielenie się z nami swoimi uwagami i sugestiami. Ankieta jest anonimowa, gotowy druk można otrzymać oraz wypełnić w Urzędzie lub wydrukować dokument i po wypełnieniu przesłać na nasz adres: Urząd Gminy w Przelewicach, 74-210 Przelewice nr 75.                                  

        Wójt Gminy

Mieczysław Mularczyk

 

Ankieta do pobrania

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia
Archiwalna Strona