Archiwalna Strona Przelewice
Dziś jest: Środa 30 czerwca 2021, imieniny: Emilii i Lucyny
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

Elektroniczna wersja gazety "Nowiny Przelewickiej Gminy"


Gazeta „NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY" - zapraszamy do lektury nowego numeru


Zapraszamy do lektury nowego numeru gazety NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY

Zapraszamy do lektury  nowego, już dziesiątego z kolei, kwartalnika NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY i do podzielenia się opinią na jego temat.


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem specjalnym  naszej gazety samorządowej

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem specjalnym naszej gazety samorządowej NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY. dotyczącym sprawozdania z realizacji zadań rzeczowych Gminy Przelewice za okres kadencji 2014-2018.

Dodatkowo informujemy, że prezentację poszczegolnych sołectw przedstawiamy wg kolejności alfabetycznej.

 

 

Zapraszamy do lektury nowego numeru gazety "NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY"

 

Zapraszamy do lektury naszego nowego, już ósmego z kolei kwartalnika "Nowiny Przelewickiej Gminy" i podzielenia się opinią na jego temat. Serdecznie zachęcamy do współpracy z Redakcją, czekamy na sugestie dotyczące problematyki poruszanej na łamach kwartalnika. Rozważymy wszystkie przekazane do nas sugestie i pomysły.
 

Redakcja nie drukuje anonimów, zastrzega sobie prawo do zmiany  tytułów i skrótów,  a także prawo do wyboru materiałów do druku. Nie odpowiada za treść ogłoszeń i poglądów autorów tekstów. Materiały na dany kwartał przyjmowane są do dnia 2-go każdego miesiąca drogą elektroniczną na adres:  gazeta@przelewice.pl . Tylko  w szczególnych przypadkach przyjmowana będzie forma papierowa lub ustna.

Przesłanie informacji jest równoznaczne ze zgodą na bezpłatne jej wykorzystanie i posiadaniem pełni praw do jej rozpowszechniania. Materiały przekazane do publikacji po korekcie redakcyjnej będą zamieszczane w gazecie z podaniem źródła lub autora. Osoba przekazująca do publikacji materiał zdjęciowy powinna posiadać prawa autorskie do tych zdjęć. Redakcja zastrzega sobie prawo wyboru zdjęć, które zostaną opublikowane w artykule.

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy za zainteresowanie naszą gazety. Zachęcamy Państwa do aktywnego uczestniczenia w jej dalszym tworzeniu i udoskonalaniu. Prosimy pisać na adres naszej Redakcji.

 

 


Gazeta "NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY" - zapraszamy do lektury najnowszego numeru

 

Ukazał się kolejny numeru gazety "NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY".  To już siódmy  numer naszego kwartalinka. Zapraszamy do lektury!

.


 

Gazeta "NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY" - zapraszamy do lektury najnowszego numeru

 

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru gazety "NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY”.  To już szósty numer naszego kwartalnika. Wkraczamy w drugi rok jego wydawania.  Mamy nadzieję, że doskonalimy swój warsztat, a to, co oddajemy w Państwa ręce czyta się z każdym wydaniem przyjemniej.


Wersja  papierowa trafi do sklepów i innych miejsc ogólnie dostępnych  na terenie naszej gminy już niebawem.

 


Ukazał się kolejny numer "NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY"

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru gazety "NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY”. Wersja elektroniczna kwartalnika już dostępna, a papierowa trafi do sklepów i innych miejsc ogólnie dostępnych  na terenie naszej gminy już niebawem.

 
 

Zdajemy sobie sprawę, że w naszej gminie nie wszyscy mają dostęp do sieci Internet. Nasz kwartalnik ma tę lukę informacyjną uzupełniać. Gazeta jest oparta o artykuły pisane specjalnie do gazety jak i publikowane na portalu www.przelewice.pl.  Chcemy docierać do jak największej liczby mieszkańców.

Życzymy Państwu miłej lektury i zachęcamy do dalszej współpracy! Osoby zainteresowane współpracą z naszą Redakcją prosimy o kontakt gazeta@przelewice.pl

 


Kolejny numer gazety "NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY” już dostępny

Kolejny numer gazety "NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY” w wersji elektronicznej już dostępny. Wersja papierowa kwartalnika trafi do sklepów i innych miejsc ogólnie dostępnych  za kilka dni.  Życzymy Państwu miłej lektury i zapraszamy do współpracy!


 

 

 

ROK 2016

 

Udostępniamy Państwu pierwszy  numer  Biuletynu Samorządowego „Nowiny Przelewickiej Gminy”.  Życzymy przyjemnej lektury!

 

Wydawca:

Gmina Przelewice

Zespół redakcyjny: 

Anna Garzyńska, Daniel Nowacki, Iwona Brodzińska i Marcin Tinelt

Kontakt w sprawach związanych z „Nowinami Przelewickiej Gminy”

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia
Archiwalna Strona