Dziś jest: Środa 30 czerwca 2021, imieniny: Emilii i Lucyny

Obsługa techniczna
ALFA TV

2020-10-09 12:33:48

XVI Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym i Fudokan

Pierwszy start w tym sezonie i kolejne medale dla Klubu Karate LZS Antai  Mieliśmy bardzo pracowity miniony weekend. W ciągu dwóch dni mieliśmy 2  imprezy, jedna sportowa, druga to ognisko klubowe.

W sobotę 3.10.2020r. w Złotowie odbyły się XVI Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym i Fudokan. Podczas tych zawodów 2 medale wywalczył Sebastian Narolski, który został Mistrzem Polski Karate Tradycyjnego - Juniorów starszych zdobywając złoty medal w Kata indywidualnym oraz Brązowy medal w kumite GRATULUJEMY.

W tym samym czasie wzięliśmy udział w VIII Ogólnopolskim Turnieju Karate Satori CUP.

Tam też nie oszczędziliśmy sił zdobywając  dobre miejsca w konkurencjach Kata i kumite-łącznie wywalczyliśmy 27 medali

13. Franciszek Przybylski - KUMITE

Dziękujemy Gminie Przelewice za pomoc w wyjeździe dla naszych zawodników.

Dziękujemy Mewa Bus za bezpieczny transport.

Dziękujemy rodzicom za zaufanie oraz doping na trybunach

Lena, Filip, Natalia, Ania, Julia tym razem nie stanęli na podium, ale ich duch walki pokazał  mocne zaangażowanie i wierzymy, że następnym razem będzie lepiej.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyniku oraz sportowej postawy - jesteśmy wszyscy dumni z naszych podopiecznych.

Teraz czeka  nas start na Mistrzostwach Polski Karate Shotokan,  oraz Mistrzostwach Polski Karate Tradycyjnego.