Dziś jest: Środa 30 czerwca 2021, imieniny: Emilii i Lucyny

Obsługa techniczna
ALFA TV

2017-06-05 13:51:20

II Turniej Rugby na Wózkach

3 czerwca 2017 r. na sali sportowej przy Gimnazjum im. OZP w Przelewicach odbył się drugi Przelewicki Turniej Rugby na Wózkach pod patronatem Wójta Gminy i Przewodniczącego Rady Gminy Przelewice. Do rywalizacji stanęły drużyny: Start „Tetragryf  II” i  „Strangers” Zielona Góra. Po zaciętym meczu, a grano 2 x 20 minut wygrali wózkarze z Zielonej Góry 20:17. Zwycięzców nagrodzono. W przerwie meczu, którego świadkami byli m. in. samorządowcy Gminy Przelewice, na czele z wójtem gminy Mieczysławem Mularczykiem i przewodniczącym Rady Gminy Marianem Świderskim, widzowie podziwiali pokaz samoobrony w wykonaniu instruktorów Szczecińskiej Akademii Combat SGS.

Po meczu głównym odbył się pokazowy mecz z udziałem chodziarzy. Organizatorem Turnieju było stowarzyszenie „Otwarte Okno”, na czele z prezes p. Krystyną Nawój, przy wsparciu Pana Wójta Gminy. Przebieg meczu relacjonował redaktor p. August Kimbar. Dla wszystkich zawodników i zaproszonych gości zapewniono poczęstunek.

Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom i wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację Turnieju,  w tym w szczególności:

1. Wójtowi Gminy Przelewice Mieczysławowi Mularczykowi,
  2. Redaktorowi Augustowi Kimbarowi, dziennikarzowi sportowemu Radia Plus Lipiany,
  3. Dyrektor Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach Beacie Osińskiej,
  4. Pani Ewie Gąsiorowskiej-Nawój
  5. Dyrektor Biblioteki - Gminne Centrum Kultury "Ogród Kultury" w Przelewicach Magdalenie Sosce,
  6. Pani Annie Garzyńskiej inspektorowi UG Przelewice,
  7. Panu Pawłowi Turtoń pracownikowi Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach,
  8. Dyrektor Gimnazjum im. OZP w Przelewicach Renacie Kozickiej oraz zaangażowanym pracownikom obsługi,