tło
Herb powiatu

Gmina
Przelewice

Propozycja do Lokalnej Strategii Rozwoju na nowy okres programowania 2021-2027 obszaru Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza"

Szanowni Państwo, 

zachęcamy do wypełnienia tzw. Fiszki projektowej, która służy zebraniu inicjatyw, propozycji, które wpiszemy do celów i przedsięwzięć w nowej Lokalnej Strategii Rozwoju z gmin: Boleszkowic, Trzcińska Zdroju, Dębna, Myśliborza, Lipian, Nowogródka Pomorskiego, Barlinka, Pełczyc, Przelewic, Choszczna, Bierzwnika, Krzęcina, Recza i Pyrzyc tworzonej przez mieszkańców z obszaru działania Stowarzyszenia "Lider Pojezierza" na kolejny okres programowania 2021-2027 ze środków Unii Europejskiej.

Wypełnioną Fiszkę Projektową należy przesłać do Stowarzyszenia pocztą, pocztą elektroniczną promocja@liderpojezierza.pl lub złożyć do biura LGD.

 W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami biura LGD pod nr tel.: (95) 746 03 60.

Bezpośredni link do fiszki projektowej:

http://liderpojezierza.pl/stowarzyszenie/plan-w%C5%82%C4%85czenia-spo%C5%82eczno%C5%9Bci-lokalnej-w-przygotowanie-lsr-na-lata-2021-2027/2029-propozycja-do-lokalnej-strategii-rozwoju-na-nowy-okres-programowania-2021-2027obszaru-stowarzyszenia-,,lider-pojezierza.html

 

Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn informacji publicznej
Dostępność cyfrowa i informacyjno-komunikacyjna
Ogród Dendrologiczny
Mikro porady
Lider Pojezierza
Nowiny Przelewickiej Gminy
Sesje Rady Gminy Przelewice
Wspieraj Lokalnie