tło
Herb powiatu

Gmina
Przelewice

Fotorelacja z Festynu charytatywnego GRAMY DLA DANIELA...

Piękna pogoda oraz tłumy ludzi wielkiego serca zameldowały się na Festyn charytatywny "Gramy dla Daniela". Dzięki wielkiemu sercu wszystkich darczyńców udało się zebrać 76.311,35 zł, 17,01 Euro oraz 100 koron duńskich.

To był magiczny czwartek i dlatego chcemy podziękować wszystkim osobom, które brały udział i pomagały w organizacji festynu. Kiedy pojawił się pomysł na zorganizowanie festynu nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu i to przerosło nasze oczekiwania. Loteria, licytacje, zamki dmuchane, występy artystyczne, rękodzieło, stoiska z domowym ciastem oraz potrawami, atrakcje dla dzieci, strzelnica i pokaz broni, ciężki sprzęt wojskowy - to atrakcje, które mogłyby zapełnić program kilku festynów, a wydarzyły się w ten świąteczny dzień w Przelewicach.

Przekazanych na licytację voucherów oraz rzeczy było tak dużo, że już jutro na naszym profilu społecznościowym  pojawi się specjalny post z licytacjami. Na licytacji pojawią się również specjalnie z tej okazji wydane płyty Daniela.

Tak wiele osób przyłączyło się do pomysłu organizacji festynu oraz przekazało rzeczy, że nie jesteśmy w stanie ich wszystkich tutaj wymienić. Za wszystkie dary dobrego serca, za każde ciasto, ulepionego pieroga, za niesamowite rękodzieło, gadżety na licytację oraz loterię, za każdy przekazany voucher, za zabezpieczenie, za ciężką pracę od wczesnych godzin rannych, za udostępnioną scenę, za nagłośnienie, niesamowite prowadzenie całej imprezy, za każdą „złotówkę" wrzuconą do puszki - DZIĘKUJEMY w Naszym i Daniela imieniu.

Bardzo się cieszymy, że w tym dniu Daniel mógł być razem z Nami.

Gminne Centrum Kultury w Przelewicach

 

Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn informacji publicznej
Dostępność cyfrowa i informacyjno-komunikacyjna
Ogród Dendrologiczny
Mikro porady
Lider Pojezierza
Nowiny Przelewickiej Gminy
Sesje Rady Gminy Przelewice
Wspieraj Lokalnie