Dziś jest: Piątek 07 maja 2021, imieniny: Ludmiły i Gizeli
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

Baza Organizacji Pozarządowych

 

Budowa bazy organizacji pozarządowych z terenu gminy Przelewice

Zarządzenie Nr 65/2015 Wójta Gminy Przelewice z dnia 05 maja 2015 r. w sprawie opracowania „Mapy aktywności społecznej” Gminy Przelewice, wraz z procedurą jej aktualizowania, uzupełniania oraz wykorzystania

 

Szanowni Państwo,

Gmina Przelewice jest uczestnikiem projektu „Dojrzałe Partnerstwo. Model współpracy kluczem do sukcesu we współpracy gmin i organizacji pozarządowych w gminach wiejskich Euroregionu Pomerania” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jednym z zadań realizowanych w ramach ww. projektu jest budowa aktualnej bazy organizacji pozarządowych z terenu gminy. W związku z tym w imieniu Urzędu Gminy oraz Instytutu Rozwoju Regionalnego (lider projektu) zwracamy się z prośbą do przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych zainteresowanych umieszczeniem profilu organizacji w budowanej bazie o wypełnienie ankiety dla organizacji pozarządowej, którą pobrać można >tutaj<

Wypełnioną ankietę proszę w terminie do 30 listopada 2014 r.

  • dostarczyć osobiście w Referacie Organizacyjno-Społecznym (pok. C4) Urzędu Gminy w Przelewicach;
  • wysłać pocztą tradycyjną na adres UG Przelewice, 74-210 Przelewice 75;
  • wysłać pocztą elektroniczną na adres: promocja@przelewice.pl.

Bądź przekazać ankietę ekspertowi IRR prowadzącemu szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, którego termin i miejsce zostanie wskazane w terminie późniejszym.

Do ankiety proszę załączyć kserokopię bądź skan statutu organizacji lub przesłać go w formie elektronicznej na wskazany powyżej adres e-mail.

W razie pytań proszę o kontakt z pracownikami Instytutu Rozwoju Regionalnego tel. 91 42 11 535; e-mail: biuroprojektu17dp@irr.szczecin.pl bądź pracownikiem Urzędu Gminy Przelewice – Anną Garzyńską,  który następnie przekaże Państwa pytania pracownikom IRR.

Bezpośrednio na Państwa pytania będzie również mógł odpowiedzieć ekspert IRR prowadzący szkolenie dla przedstawicieli org. pozarządowych, którego termin i miejsce zostanie wskazane w terminie późniejszym.


 

Bazy organizacji pozarządowych z terenu gminy Przelewice

do pobrania wersja archiwalna

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia