Dziś jest: Piątek 24 listopada 2017, imieniny: Jana i Flory
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

Elektroniczna wersja gazety "Nowiny Przelewickiej Gminy"

Ukazał się kolejny numer "NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY"

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru gazety "NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY”. Wersja elektroniczna kwartalnika już dostępna, a papierowa trafi do sklepów i innych miejsc ogólnie dostępnych  na terenie naszej gminy już niebawem.

 
 

Zdajemy sobie sprawę, że w naszej gminie nie wszyscy mają dostęp do sieci Internet. Nasz kwartalnik ma tę lukę informacyjną uzupełniać. Gazeta jest oparta o artykuły pisane specjalnie do gazety jak i publikowane na portalu www.przelewice.pl.  Chcemy docierać do jak największej liczby mieszkańców.

Życzymy Państwu miłej lektury i zachęcamy do dalszej współpracy! Osoby zainteresowane współpracą z naszą Redakcją prosimy o kontakt gazeta@przelewice.pl

 


Kolejny numer gazety "NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY” już dostępny

Kolejny numer gazety "NOWINY PRZELEWICKIEJ GMINY” w wersji elektronicznej już dostępny. Wersja papierowa kwartalnika trafi do sklepów i innych miejsc ogólnie dostępnych  za kilka dni.  Życzymy Państwu miłej lektury i zapraszamy do współpracy!


 

 

 

ROK 2016

 

Udostępniamy Państwu pierwszy  numer  Biuletynu Samorządowego „Nowiny Przelewickiej Gminy”.  Życzymy przyjemnej lektury!

 

Wydawca:

Gmina Przelewice

Zespół redakcyjny: 

Anna Garzyńska, Katarzyna Jarosz, Anna Roman, Daniel Nowacki i Marcin Tinelt

Kontakt w sprawach związanych z „Nowinami Przelewickiej Gminy”

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia