Dziś jest: Poniedziałek 01 czerwca 2020, imieniny: Jakuba i Konrada
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2008-08-13 11:49:28

Muzyka w Ogrodzie

„4 Pory Ogrodu” - to cykl koncertów, których początek sięga 1997 roku, kiedy to ruiny pałacu straszyły gości Ogrodu, a artyści musieli zadowolić się sceną z desek, ustawioną na polanie za leszczynową kurtyną oddzielającą pałac od reszty parku.

 

Dzisiaj koncerty odbywają się w nieco innej scenerii oraz w warunkach o jakich gospodarze i goście parku marzyli od wielu lat. Odbudowany pałac z tarasem i salą koncertową to idealne miejsce na tego typu imprezy. Przez cały sezon w niedzielne popołudnia w Ogrodzie rozbrzmiewa muzyka, którą zakłócić może jedynie krzyk pawia indyjskiego, panującego obecnie na dobrach przelewickich.

W najbliższym czasie planowane są koncerty w terminach: 7 i  21 września oraz 5 i 19 października. Na zakończenie roku,  7 grudnia możemy posłuchać kolęd i wczuć się w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Informacja o repertuarze na stronie www.ogrodprzelewice.pl

ZAPRASZAMY!

Autor:

Maria Jolanta Syczweska

Dyrektor Ogrodu Dendrologicznego

w Przelewicach

 

>>galeria<<

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia