Dziś jest: Czwartek 22 kwietnia 2021, imieniny: Leona i Łukasza
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2021-04-07 13:29:04

Loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że uruchomiona została strona internetowa dotycząca loterii spisowej. Wszelkie informacje dotyczące loterii (łącznie z terminem jej rozpoczęcia, nr specjalnej infolinii, regulaminem, warunkami uczestnictwa itp.) znajdują się na stronie https://loteria.spis.gov.pl/.

Aplikacja – interaktywna aplikacja dostępna na stronie internetowe https://spis.gov.pl/ za pośrednictwem, której Osoby Pełnoletnie uwierzytelniają się i dokonują samospisu internetowego zgodnie z ustawą z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. (Dz.U. z 2019 r.,poz. 1775 ze zm.)

Okres Promocyjny – tj. okres, w którym Osoba Pełnoletnia, może dokonać samospisu za pośrednictwem Aplikacji trwa do 30 czerwca 2021 r.

Okres Przyjmowania Zgłoszeń – tj. okres, w którym Osoba Pełnoletnia, może  dokonać Zgłoszenia za pośrednictwem Strony Internetowej trwa od 22 kwietnia 2021 r. do 7 lipca 2021 r.

Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie Państwo >> TUTAJ

Zapraszamy do samospisu i życzymy szczęścia!

.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia