Dziś jest: Piątek 07 sierpnia 2020, imieniny: Doroty i Kajetana
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2020-07-29 15:33:57

Relacje z uczestnictwa Zespołu JUTRZENKA w II BIESIADZIE KOZIELCKIEJ

W dniu 25 lipca br., na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Kozielicach, zespół „JUTRZENKA” pod kierunkiem p. Mariana Sopińskiego uczestniczył w imprezie pn. „II Biesiada Kozielicka”, która odbyła się w Tetyniu.  W zespole „Jutrzenka” śpiewają również druhny i druhowie z OSP Przelewice, na czele z prezesem Henrykiem Nawojem.

W ramach tego wydarzenia oprócz naszego, prezentowały się  też zespoły: śpiewaczy „Pyrzyczanka”, „Jarzębina” z Kozielic i „Poranek” z Tetynia. Ponadto na  scenie wystąpili w przedstawieniu teatralnym pt. ,,Baśń o Królowej Wyspy Wolin” Fundacja „Teatr Teatr” wraz z KGW ,,Malwy” z Tetynia. W biesiadzie tej uczestniczył także wójt gminy Mieczysław Mularczyk, który zapewnił ze swej strony transport uczestników Zespołu.

 

 

Miło nam poinformować, że nasz Zespół  w kategorii „Nagroda Jury” otrzymał po raz drugi I miejsce a w kategorii „Nagroda Publiczności” zajął drugie.

Dla wszystkich prezentujących się zespołów przygotowano upominki, a dla uczestników  biesiady poczęstunek. Z  relacji naszych uczestników wynika, że impreza była przednia i dobrze prowadzona przez Dyrektora GOK-u w Kozielicach co sprawiło, że w tak doborowym towarzystwie czas upłynął szybko i w miłej atmosferze..

Serdecznie gratulujemy Zespołowi „Jutrzenka” i wszystkim występującym oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia