Dziś jest: Sobota 17 kwietnia 2021, imieniny: Roberta i Patrycego
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2011-03-04 10:21:35

Wybory Sołtysów i Rad Sołeckich

W związku z zakończeniem kadencji sołtysów i rad sołeckich zarządzone zostały wybory  we wszystkich sołectwach na terenie Gminy Przelewice.

Do pobrania:

1. Zarządzenie Wójta Gminy Przelewice Nr 7/11 z dnia 07 marca 2011 r. w sprawie zarządzenia wyborów sołtysów i członków rad sołeckich

2. Zarządzenie Wójta Gminy Przelewice Nr 10/11 z dnia 21 marca 2011 r. zmieniające zarządzenie Nr 7/11 Wójta Gminy Przelewice z dnia 07 marca 2011 r. w sprawie zarządzenia wyborów sołtysów i członków rad sołeckich.

Każde sołectwo ma swój odrębny statut (do pobrania), który dokładnie określa kompetencje i  zakres działania sołectwa. Sołectwo uczestniczy w realizacji zadań gminy przez swoje organy, to jest Zebranie Wiejskie i Sołtysa wspomaganego przez Radę Sołecką.

Serdecznie zachęcamy Państwa do aktywnego włączania się w działania na rzecz naszego środowiska lokalnego i udziału w wyborach!


1. Harmonogram zebrań wiejskich - do pobrania

2. Harmonogram zebrań wiejskich po wprowadzonych zmianach - do pobrania

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia