Dziś jest: Sobota 06 czerwca 2020, imieniny: Pauliny i Laury
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2019-10-16 13:39:01

Mały Miś w świecie wielkiej literatury

W nowym roku szkolnym 2019/2020 grupy PSZCZÓŁKI oraz MOTYLKI z Oddziału Przedszkolnego w Przelewicach wezmą udział w kolejnej edycji projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury".

Akcja "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" to wyjątkowe ogólnopolskie wydarzenie, w ramach którego miłość do czytania przekazywana jest najmłodszym w przedszkolach.

Autorem projektu jest Aneta Konefał, Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 1 w Kolbuszowej. Projekt realizowany jest przez wychowawczynie wspomnianych grup:  Agnieszkę Wilczak, która jednocześnie jest koordynatorem projektu, Justynę Osipowicz i Klaudię Kasperkiewicz.

Będziemy realizować poszczególne moduły:
* Mały Miś- czytające przedszkolaki
*Misiowy wolontariat
*Play with little Teddy Bear
*Dzień Pluszowego Misia
*Mały Miś i prawa dziecka
*Bezpieczni z Małym Misiem
*Zmisiowany dzień matematyki
*Mali przedsiębiorcy!

Wszystkie moduły opierają się na postaci Małego Misia – pełniącego rolę przewodnika po świecie literatury oraz na propagowaniu czytelnictwa.

Nasz przyjaciel w roku szkolnym 2019/2020 będzie brał udział w spotkaniach czytelniczych w Przedszkolu oraz odbędzie czytelnicze odwiedziny w domach przedszkolaków. Miś będzie uczestniczył w niektórych zajęciach dydaktycznych i weźmie udział w wielu ciekawych imprezach i uroczystościach przedszkolnych.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia