Dziś jest: Czwartek 04 czerwca 2020, imieniny: Karola i Franciszka
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2019-10-09 09:06:33

CZY ZMIANY KLIMATYCZNE MAJĄ WPŁYW NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNĄ i GOSPODARCZĄ

CZY ZMIANY KLIMATYCZNE MAJĄ WPŁYW NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNĄ i GOSPODARCZĄ - to temat - już trzeciego z kolei - szkolenia w nowo tworzonym Centrum Przedsiębiorczości Lokalnej w Kłodzinie, które odbyło się w dniu 06.11.2019 r. Szkolenia w ramach projektu prowadził specjalista Piotr Sylwestrzak.

Dotyczyły one m.in. wpływu działalności człowieka na globalne zmiany klimatu, zielonych miejsc pracy na obszarach wiejskich i zakładanie działalności gospodarczej. W trakcie spotkań rozmawiano również o sprawach związanych z edukacją ekonomiczną naszego młodego pokolenia, w tym kształtowaniu postaw przedsiębiorczych wśród grup defaworyzowanych, czyli osób młodych i powyżej 50-tego roku życia. Ponadto w ramach wzajemnej współpracy i uzgodnień naszego Centrum i szkoły zorganizowane zostaną spotkania z młodzieżą szkolną na ten temat.

 

 

Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Inkubator Pomysłów, przy wsparciu partnerów: Fundacji Razem dla Rozwoju Obszarów Wiejskich, Gminy Przelewice, Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy i Rady Sołeckiej w Kłodzinie. W nowo tworzonym CPL-u chcemy organizować bezpłatne spotkania i doradztwo, na które w ramach współpracy partnerskiej mamy zamiar pozyskać dodatkowe fundusze.

Dziękuję serdecznie Piotrowi Sylwestrzakowi, Agnieszce Odachowskiej, Beacie Kowalewskiej, Lucjanowi Kowalczykowi i  Radzie Rodziców w Kłodzinie, Edytce Borkowskiej, Justynie Mariańskiej  i wszystkim innym życzliwym osobom, które nas wspierały i pomogły w sprawnej organizacji szkoleń i mam nadzieję, że nadal będą nas wspierać.

Koordynator Anna Garzyńska

Operacja  współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy
LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia