Dziś jest: Czwartek 04 czerwca 2020, imieniny: Karola i Franciszka
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2019-10-04 10:33:33

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Zapraszamy do udziału w szkoleniu dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu naszej gminy. Szkolenie odbędzie się 11 października 2019 r. (piątek) o godz. 17:00 w Centrum Aktywności i Dialogu (w budynku Oranżerii). Tematem szkolenia będzie pozyskiwanie środków na działalność NGO oraz nowe wzory ofert, umów i sprawozdań dot. zlecania i realizacji zadań publicznych. Szkolenie poprowadzi p. Maciej Rębilas specjalista ds. funduszy unijnych. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Dodatkowych informacji udziela p. Anna Garzyńska  (tel. 91/ 3913832 wew. 32) i Piotr Sylwestrzak  - Animator CAiD (tel. 607282786).

Realizacja bezpłatnych szkoleń możliwa jest dzięki współfinansowaniu działalności CAiD przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego i 4coop sp. z o.o. Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia