Dziś jest: Czwartek 09 lipca 2020, imieniny: Zenona i Weroniki
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2019-09-29 13:35:23

Mobilna pracownia komputerowa - nagroda dla NSP w Przelewicach

24 września br., w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, odbyła się konferencja OSEregio. Projekt OSEregio jest skierowany do nauczycieli i dyrektorów szkół. Spotkania są płaszczyzną wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie wykorzystywania nowych technologii w procesie kształcenia. W polickiej konferencji uczestniczyli członkowie kierownictwa oraz przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Cyfryzacji, Naukowej Akademickiej Sieci Komputerowej, a także eksperci zajmujący się nowymi technologiami w edukacji.

Na tę konferencję została również zaproszona p. Renata Kozicka dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przelewicach. Podczas konferencji wręczano zwycięzcom specjalnej edycji konkursu OSE wyzwanie certyfikat poświadczający wygranie mobilnej pracowni komputerowej, składającej się z 16 laptopów, punktu dostępu do internetu oraz szafy mobilnej.

 

Dzięki temu uczniom z NSP w Przelewicach nowe technologie informacyjno- komunikacyjne pozwolą na poznawanie świata nowej edukacji i przeżywanie wspaniałej przygody. Wszak EDUKACJA JEST PRZYGODĄ!

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia