Dziś jest: Poniedziałek 14 października 2019, imieniny: Bernarda i Fortunaty
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2019-07-10 10:59:51

Spotkanie informacyjne dotyczące zasad tworzenia Inkubatora Kuchennego

05. lipca 2019 r. Stowarzyszenie "Lider Pojezierza” wraz z wójtem gminy Mieczysławem Mularczykiem zorganizowali w Przelewicach spotkanie na temat konkursu, zaplanowanego zgodnie z Lokalną Strategią Rozwoju na „Tworzenie Inkubatora Kuchennego". Spotkanie prowadził p. Maciej Szymanowski, który uczestniczy we wdrażaniu projektów  związanych z  tworzeniem inkubatorów kuchennych w Małopolsce. 

W trakcie spotkania omawiane były m.in. zasady funkcjonowania inkubatora, przepisy sanitarne, zyski, straty i zagrożenia oraz  analizowane zasoby. Dyskutowano również dlaczego warto założyć Inkubator  przy obecnych przepisach sanitarnych. Ponadto zastanawiano się nad formą zarządzania i możliwością utworzenia Inkubatora w naszym regionie np. w Przelewicach czy też Choszcznie. Czy nam się uda, czas pokaże, ale z pewnością warto próbować.

.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia