Dziś jest: Poniedziałek 14 października 2019, imieniny: Bernarda i Fortunaty
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2019-07-10 08:15:29

Projekt 7.1 "Poszukiwacze zaginionych inicjatyw"

Na terenie 8 gmin z obszaru LGD Stowarzyszenia "Lider Pojezierza": Boleszkowice, Trzcińsko-Zdrój, Lipiany, Przelewice, Pyrzyce, Pełczyce, Choszczno, Recz kontynuowane są dyżury animatorów lokalnych Projektu 7.1 „Poszukiwacze zaginionych inicjatyw” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego Priorytet VII Włączenie Społeczne Działanie 7.1. Programy na rzecz integracji osób i rodzin zagrożonych ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym. Liderzy i członkowie grup inicjatywnych planowanych inicjatyw, które odbędą się w III kwartale 2019r. zakończyli prace nad fiszkami projektowymi.

Trwa rekrutacja wolontariuszy, którzy będą również brać udział w pracach w swoich miejscowościach przy zagospodarowaniu terenu rewitalizacji w wiaty, grille, siłownie zewnętrzne, place zabaw oraz przy remontach sal wiejskich.

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia