Dziś jest: Sobota 17 sierpnia 2019, imieniny: Jacka i Mirona
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2019-05-04 10:07:56

Zagłosuj na "Podwórko NIVEA" w Gminie Przelewice

Trwa głosowanie  na „Podwórko Talentów Nivea”
przy Świetlicy wiejskiej i Niepublicznym Przedszkolu "Bratek"
w Laskowie

Do 20 czerwca trwa głosowanie w ramach akcji „Podwórko talentów Nivea”. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do klikania, bowiem o nowocześnie wyposażony plac zabaw walczy miejscowość z naszej gminy. Każdy głos ważny!

Gmina Przelewice wspólnie ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom „Bratek” w Barlinku biorą udział w konkursie „Podwórko Talentów Nivea”. To inicjatywa, w której poprzez codzienne głosy oddawane na stronie internetowej można wygrać nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Zgłoszona przez Gminę Przelewice lokalizacja dotyczy miejscowości Laskowo i zagospodarowania terenu przy Świetlicy wiejskiej i  Niepublicznym Przedszkolu „Bratek” w Laskowie.

Zapraszamy do głosowania!

Szukaj lokalizacji w swojej okolicy

 

Film promocyjny Niepublicznego Przedszkola "Bratek" w Laskowie

.

PODWÓRKA NIVEA – instrukcja głosowania

  1. Wchodzimy na: www.podworko.nivea.pl
  2. W prawym górnym rogu strony klikamy przycisk z napisem „Logowanie/rejestracja”.
  3. Jeśli głos będziemy oddawali po raz pierwszy musimy się zarejestrować podając wskazane w formularzu dane i potwierdzić rejestrację klikając w link otrzymany w wiadomości przesłanej na wskazany w trakcie rejestracji adres e-mail (jeśli go nie otrzymamy sprawdzamy „SPAM”, jeśli posiadamy już konto wystarczy się zalogować.
  4. Po zalogowaniu w niebieskim polu „szukaj lokalizacji w swojej okolicy” wskazujemy Województwo: zachodniopomorskie, powiat: pyrzycki oraz miejscowość: Przelewice
  5. Wyświetli nam się informacja o Gminie Przelewice i lokalizacji placu w Laskowie.
  6. Klikamy na niebieski przycisk „GŁOSUJ”.
  7. KW wyskakującym okienku zaznaczamy akceptację regulaminu, zaznaczamy odpowiednio przedział wiekowy, wciskamy przycisk dalej. Jeśli nie pojawi się komunikat z informacją o oddanym głosie raz jeszcze klikamy na niebieski przycisk „GŁOSUJ”, ewentualnie zatwierdzamy, ze „nie jesteśmy robotem”.
  8. Głosujemy codziennie, jeden adres e-mail to jeden głos!!

Głosowanie rozpoczęło  się z dniem 22 kwietnia 2019 r.  o godz. 12:00, a kończy się z dniem 20 czerwca 2019 r.  o godzinie 23.59.59.

 

.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia