Dziś jest: Czwartek 25 kwietnia 2019, imieniny: Marka i Jarosława
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2019-04-09 14:59:51

Informacje o strajku nauczycieli

Do pobrania: wersja pdf TUTAJ


2019-04-05 14:25:47

Informacja o strajku nauczycieli

Na podstawie informacji uzyskanych od  Dyrektorów szkół nt. OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI STRAJOWEJ NAUCZYCIELI informuję, co następuje:

  • Szkoła Podstawowa w Kłodzinie zamierza przystąpić do Akcji Strajkowej od 8 kwietnia 2019 r. do odwołania. W szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne natomiast dyrektor zapewnia opiekę uczniom.
  • Dyrektor nie jest w stanie zapewnić opieki dzieciom z punktu przedszkolnego i oddziałów przedszkolnych w dniach 8 i 9 kwietnia 2019 r. Wobec powyższego prosi rodziców o zorganizowanie w tych dniach opieki dla swoich dzieci we własnym zakresie.

 

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Jesionowie zamierza przystąpić do Akcji Strajkowej od 8 kwietnia 2019 r. do odwołania. W szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne natomiast dyrektor zapewnia opiekę uczniom.

 

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Żukowie zamierza przystąpić do Akcji Strajkowej w dniach 8 i 9 kwietnia 2019 r. Dyrektor nie jest w stanie zapewnić opieki uczniom.

 

  • Gimnazjum w Przelewicach nie podejmuje żadnej akcji strajkowej i pracuje w normalnym trybie.

W przypadku osiągnięcia porozumienia pomiędzy Organizacjami Związkowymi, a Rządem Akcja Strajkowa może zostać odwołana, o czym poinformują rodziców Dyrektorzy szkół.

W związku z powyższym, w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczniów, proszę o wyrozumiałość i apeluję w miarę Państwa możliwości o zapewnienie w dniach strajku opieki we własnym zakresie.

 

Dodatkowo informuję, że w dniach:

  • 10, 11, 12, kwietnia 2019 r. odbędzie się egzamin gimnazjalny – dodatkowo są to dni wolne od zajęć dydaktycznych w szkołach podstawowych na terenie Gminy Przelewice (tzw. dni dyrektorskie)
  • 15, 16, 17 kwietnia 2019 r. odbędzie się egzamin ośmioklasisty są to dni wolne dla pozostałych uczniów.
  • od 18 do 23 kwietnia 2019 r. trwa przerwa świąteczna.

 

                                Wójt Gminy

                                                                          Mieczysław Mularczyk

.

 
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia