Dziś jest: Poniedziałek 18 marca 2019, imieniny: Cyryla i Edwarda
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2019-03-12 08:28:25

Wybory w naszych Sołectwach

W dniu 15 marca br. odbyły się wybory w Sołectwie Kosin.  W wyniku przeprowadzonego głosowania nowym Sołtysem Sołectwa Kosin na  kadencję 2019-2024 wybrana została ZYTA DURKA, a członkami Rady Sołeckiej zostali:

  1. WANDA STASIACZYK
  2. AGNIESZKA TRAWIŃSKA
  3. WŁADYSŁAWA KOŁATKIEWICZ
  4. ZENON DURKA.

W dniu 14 marca br. odbyły się wybory w Sołectwie Laskowo.  W wyniku przeprowadzonego głosowania nowym Sołtysem Sołectwa Laskowo na  kadencję 2019-2024 wybrana została  EWA MIGDALSKA, a na członków Rady Sołeckiej wybrani zostali:

1.  JOANNA MIESZKOWSKA

2.  NATALIA KIBAŁA

3.  ROMAN RUTKOWSKI

4.  MARCIN FYSZ

5.  DANIEL DĄBKOWSKI.


W dniu 13 marca br. odbyły się wybory w sołectwach Kłodzino i Topolinek.  W wyniku przeprowadzonego głosowania nowym Sołtysem Sołectwa Kłodzino na  kadencję 2019-2024 wybrany został  HENRYK RUCHLICKI, a na członków Rady Sołeckiej wybrani zostali:

1.  ANDRZEJ BORKOWSKI

2.  WALDEMAR PENDER

3.  JAROSŁAW KRAŚNIAŃSKI

4.  RADOSŁAW NOWAKOWSKI

5.  MARCIN ŁODYGOWSKI.


W Sołectwie Topolinek nie było kandydata na Sołtysa, ustalono II termin wyborów Sołtysa i członków Rady Sołeckiej Sołectwa Topolinek na dzień 20 marca br. godz. 18:30 w świetlicy wiejskiej w Topolinku.

 


W dniu 12 marca br. odbyły się wybory w Sołectwie Przelewice.  W wyniku przeprowadzonego głosowania nowym Sołtysem Sołectwa Przelewice na  kadencję 2019-2024 wybrany został DANIEL ROJEK, a członkami Rady Sołeckiej zostali:

  1. URSZULA MALCZYK
  2. WIOLETTA KUSTOSZ
  3. IWONA BRODZIŃSKA
  4. LUCYNA SURMA
  5. ANNA ROJEK.

W dniu 11 marca br. odbyły się wybory w sołectwach Jesionowo i Lucin.  W wyniku przeprowadzonego głosowania nowym Sołtysem Sołectwa Jesionowo na  kadencję 2019-2024 wybrana została WŁADYSŁAWA CENARSKA, a członkami Rady Sołeckiej zostali:

  1. KINGA KOTARSKA
  2. MIECZYSŁAWA BISKUP
  3. WALDEMAR PALIWODA
  4. WALDEMAR WIŚNIEWSKI
  5. MAREK KOSTRZEWSKI.


Sołtysem Sołectwa Lucin wybrany został KRYSTIAN KRZYKWA, a członkami Rady Sołeckiej zostali:

  1. MAŁGORZATA MAJEWSKA
  2. DAWID BARAN
  3. ANTONI WIECZÓR.

 

W dniu 8 marca br. odbyły się wybory w Sołectwie Żuków.  W wyniku przeprowadzonego głosowania nowym Sołtysem Sołectwa Żuków na  kadencję 2019-2024 wybrana została EWA POŁCZYŃSKA, a członkami Rady Sołeckiej zostali:

  1. JÓZEF SWAT
  2. ANNA DUK                    
  3. ANNA SPAŁKA
  4. ZENON POŁCZYŃSKI
  5. REMIGIUSZ STANKIEWICZ.

  W dniu 7 marca br. odbyły się wybory w sołectwach Rosiny i Płońsko.  W wyniku przeprowadzonego głosowania nowym Sołtysem Sołectwa Rosiny na  kadencję 2019-2024 wybrana została GRAŻYNA HES, a na członków Rady Sołeckiej wybrani zostali:

  1. AGNIESZKA CZOGAŁA
  2. ALEKSANDRA DOŁGOWSKA
  3. ALEKSANDRA FEDOROWICZ.


Sołtysem Sołectwa Płońsko wybrana została HENRYKA GĄSIOROWSKA, a na członków Rady Sołeckiej wybrani zostali:

  1. MARIUSZ SKROBISZ
  2. MAGDALENA GAPIŃSKA
  3. BOGUSŁAW POKORSKI
  4. DAWID TRZEPIZOR
  5. GRZEGORZ CEPA.

Wybory w Sołectwie Lubiatowo

W dniu 6 marca br. odbyły się wybory w Sołectwie Lubiatowo.  W wyniku przeprowadzonego głosowania nowym Sołtysem Sołectwa Lubiatowo na  kadencję 2019-2024 wybrana została ANETA WOLIŃSKA, a członkami Rady Sołeckiej zostali:

  1. MARCELINA GÓRNA
  2. ALICJA SKWAREK  
  3. EMILIAN SKWAREK      
  4. ELŻBIETA KURKOWIAK .     

 


Wybory w Sołectwie Ukiernica

Sołtysem Sołectwa Ukiernica wybrany został JAN KACPRZAK, a na członków Rady Sołeckiej:

  1. KATARZYNA JAROSZ
  2. MARTA JANUSZ
  3. JOANNA MAMCZAK.

Wybory w Sołectwie Przywodzie

W dniu 5 marca br.  odbyły się wybory w Sołectwie Przywodzie.  W wyniku przeprowadzonego głosowania nowym Sołtysem Sołectwa Przywodzie na  kadencję 2019-2024 wybrana została  ŻANETA MRÓWCZYŃSKA a na członków Rady Sołeckiej:
1.   JUSTYNA BŁASZCZYK  
2.    ALEKSANDRA ZAJĄC
3.    RENATA KALITKA
4.    PAWEŁ SZYMCZAK
5.    ŁUKASZ SZCZĘSNY.

 


Wybory w Sołectwie Bylice

W dniu 4 marca br.  odbyły się wybory w sołectwie Bylice. Sołtysem Sołectwa Bylice na nową kadencję 2019-2024 wybrany został ponownie KRZYSZTOF ŻYWICKI, a na członków Rady Sołeckiej:

  1. JOLANTA WIELICZKO  
  2. ALICJA NAJMRODZKA
  3. MAGDALENA ŻYWICKA.

 


Wybory w Sołectwie Ślazowo

W dniu 4 marca br.  odbyły się wybory w sołectwie Ślazowo. Sołtysem Sołectwa Ślazowo wybrana została ponownie EDYTA GAJEWSKA, a członkami Rady Sołeckiej zostali:
1.    BOŻENA DOMAGALSKA     
2.    RENATA DĄBROWSKA        
3.    GRZEGORZ GRUDZIEŃ       
4.    KATARZYNA RATAJCZYK  
5.    JOANNA FIGIEL.

Gratulujemy i życzymy aby praca na rzecz lokalnej społeczności dostarczała Wam wiele satysfakcji i była źródłem społecznego uznania.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia