Dziś jest: Piątek 18 stycznia 2019, imieniny: Piotra i Małgorzaty
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2018-05-14 22:14:02

Maluchy z Oddziału Przedszkolnego w Karsku z wizytą w Urzędzie Gminy

W czwartkowe przedpołudnie (10.05.2018r.) udaliśmy się z wizytą do Urzędu Gminy w Przelewicach. Na miejscu uroczyście przywitał nas wójt gminy Mieczysław Mularczyk. Wycieczka rozpoczęła się od wizyty w gabinecie Wójta, gdzie każdy mógł choć przez chwilę zostać włodarzem gminy i zasiąść za biurkiem. Czekały tam na nas również słodkie niespodzianki. Następnie Pan Wójt opowiedział o pracy na poszczególnych stanowiskach. W trakcie oprowadzania nas po budynku Urzędu wszyscy pracownicy przywitali nas uśmiechem i łakociami, za co bardzo dziękujemy. Kolejnym miejscem, które wraz  z Panem Wójtem odwiedziliśmy był Bank Spółdzielczy, gdzie również zostaliśmy przyjęci bardzo serdecznie.

Następnym  etapem naszej niecodziennej wyprawy był piękny Ogród Dendrologiczny, gdzie czekała na nas kolejna niespodzianka od Pana Wójta – pyszne lody, które w tak ciepły dzień były chwilą ochłody.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi za poświęcony czas, przekazaną wiedzę oraz słodkie niespodzianki.

Wychowawca OP Karsko Anna Krawczykowska

>>fotogaleria

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia