Dziś jest: Piątek 18 stycznia 2019, imieniny: Piotra i Małgorzaty
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2018-05-12 10:55:06

I Wiosenny Turniej im. Bronisława Jankowskiego

28 kwietnia br. na hali sportowej przy Gimnazjum im. Olimpijczyków Ziemi Przelewickiej w Przelewicach odbył się I Wiosenny Turniej im. Bronisława Jankowskiego. Wzięło w nim udział siedem drużyn:  WICHER Przelewice I, WICHER r Przelewice II, R- FOOTBALL Goleniów I, R- FOOTBALL Goleniów II, SĘP Brzesko, POGOŃ Szczecin, FOOTBALL SCHOOLS Lipiany i ALL SPORT Pełczyce.

 

Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 10:00. System gry obejmował grę każdy z każdym. O miejscach decydowały punkty i bilans bramkowy. W międzyczasie można było zakupić w bufecie hot-dogi, zupę gulaszową, ciasto i kawę. Były sprzedawane też gadżety LKS WICHER Przelewice. Imprezę prowadził p. Dariusz Jałoszyński. Nagłośnieniem zajmował się Marcin Niedziela, a zmagania naszych podopiecznych sędziował pan Lech Halarewicz.

Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu imprezy oraz za pyszne ciasta, smaczną zupę i głośny doping na trybunach. Przekazujemy również podziękowania dla: p. Ireneusza Junga za nieodpłatne przekazanie wędlin, a Panu Wójtowi Gminy owoców dla wszystkich uczestników i Dyrekcji Gimnazjum za udostępnienie hali sportowej. Dziękujemy także wszystkim tym darczyńcom, którzy okazali nam swe wsparcie i życzliwość.

Końcowa tabela klasyfikuje się następująco:

1. All Sport Pełczyce

2. Wicher Przelewice I

3. Pogoń Szczecin Football Schools Lipiany

4. R-Football Goleniów I

5. Sęp Brzesko

6. R-Football Goleniów II

7. Wicher Przelewice II

Patrycja Wilczak

 

>>fotogaleria

Anna Garzyńska

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia