Dziś jest: Środa 17 października 2018, imieniny: Wiktora i Małgorzaty
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2018-05-02 16:58:49

XXIV Sportowy Turniej Miast i Gmin - zachęcamy do udziału

 

W dniach od 26.05.2018r. do 1.06.2018 r. odbędzie się kolejna edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin w ramach X Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Nasza gmina również będzie brała udział w tej imprezie, której celem jest zachęcenie do uprawiania sportu, turystyki i rekreacji przez wszystkich.

Zapraszamy do udziału  wszystkich zainteresowanych aktywną formą spędzania czasu wolnego, a  także tych, którzy nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie i nie prowadzą aktywnego fizycznie trybu życia.

Celem głównym imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby mieszkańców  Gminy Przelewice.  Zachęcamy Państwa do włączenia się w to ogólnopolskie wydarzenie.

Imprezą zaliczaną do klasyfikacji generalnej jest każde zorganizowane wydarzenie o charakterze sportowo-rekreacyjnym lub turystycznym będącym formą aktywności ruchowej.

Serdecznie  zapraszamy!
 

Kalendarz planowanych imprez sportowych-rekreacyjnych

Zgłoszenie

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia