Dziś jest: Środa 12 grudnia 2018, imieniny: Adelajdy i Aleksandra
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2018-01-18 11:28:12

APEL DO ABSOLWENTÓW PSP Żuków

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
W ŻUKOWIE OBCHODZI  
JUBILEUSZ 70–LECIA SZKOŁY

Cała społeczność PSP w Żukowie ma ogromny zaszczyt ogłosić, że rok szkolny 2017/ 2018 jest rokiem obchodów 70–lecia szkoły!!!

Inauguracja obchodów odbędzie się w dniu

22 czerwca 2018 r.

w piątek, w dniu zakończenia roku szkolnego.

Już dziś wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy!

Uroczystość będzie miała formę otwartą i odbędzie się na dużym boisku w Żukowie.

W związku z obchodami powołany został HONOROWY KOMITET ORGANIZACYJNY w skład którego wchodzą:

  1. Wójt Gminy Przelewice Pan Mieczysław Mularczyk,
  2. Radni Rady Gminy Przelewice z obwodu szkoły: Pani Anna Nowak – Wiceprzewodnicząca Rady, Pani Marcelina Górna, Pani Ewa Połczyńska i Pan Józef Swat,
  3. Sołtysi z miejscowości z obwodu szkoły: Pani Beata Jałkiewicz – Przywodzie, Pani Ewa Połczyńska – Żuków, Pani Elżbieta Kurkowiak – Lubiatowo i Pan Jan Kacprzak – Ukiernica,
  4. Przewodnicząca Rady Rodziców PSP Żuków – Pani Agata Podgórczyk,
  5. Ksiądz Proboszcz – Mirosław Gębicki,
  6. Przedstawiciel lokalnych organizacji pozarządowych - Pani Anna Garzyńska,
  7. Dyrektor PSP Żuków – Pani Renata Bochan – Bochanowicz.

Dzięki ogromnemu zaangażowani Komitet opracował harmonogram działań w ramach obchodów oraz scenariusz spotkania inauguracyjnego. Będzie można się z nimi zapoznać w następnym numerze gazety oraz na stronie internetowej szkoły.

W ramach obchodów odbył się bardzo ważny konkurs – Konkurs na LOGO obchodów 70–lecia szkoły. Zwyciężył projekt autorstwa Klaudii Struzik z klasy VII. Ponadto wyróżniono projekty: Klaudii Rzepiak z klasy VII, Klaudii Kozanki – Lipki z klasy V i Patrycji Spałki z klasy V. Nagrody zarówno dla zwycięzców, jak i dla pozostałych uczestników konkursu w łącznej wysokości 500 złotych w całości ufundowała Rada Rodziców PSP Żuków. DZIĘKUJEMY!

W ramach obchodów miało miejsce jeszcze jedno bardzo ważne wydarzenie – spotkanie społeczności szkolnej
z Państwem FELIKSEM I MARIANNĄ SIKORAMI. Pan Feliks był pierwszym dyrektorem szkoły, a Pani Marianna nauczycielką, która zapoczątkowała udział szkoły, uczniów w projekcie SKO – Szkolna Kasa Oszczędności. Uczniowie mięli możliwość wysłuchania wspomnień naszych honorowych gości, a także porozmawiania z nimi indywidualnie. W tym momencie chcemy bardzo serdecznie podziękować obojgu naszym gościom za przyjęcie zaproszenia i za przybycie na spotkanie! Fantastycznie było wysłuchać recytacji fragmentów „Pana Tadeusza” w wykonaniu Pana Dyrektora Sikory. A trzeba wiedzieć, że Pan Feliks ukończył 90 lat!

Więcej informacji na ten temat i na temat innych działań podczas obchodów 70–lecia Publicznej Szkoły Podstawowej w Żukowie można przeczytać na stronie internetowej szkoły, a także w następnych numerach gazety "Nowiny Przelewickiej Gminy"

Już dziś zwracamy się z apelem do wszystkich obecnych uczniów, ich rodziców, dziadków, do wszystkich absolwentów szkoły: PROSIMY O WSZELKIE WSPOMNIENIA Z CZASÓW SZKOLNYCH ,ZDJĘCIA, ŚWIADECTWA, INNE DOKUMENTY, które możemy wykorzystać podczas wystaw, czy w planowanych materiałach promocyjnych.

KOCHANI ABSOLWENCI kontaktujcie się z nami telefonicznie, mailowo, listownie, a także poprzez Facebooka. CZEKAMY NA WAS!

Renata Bochan – Bochanowicz

Dyrektor

Publicznej Szkoły Podstawowej w Żukowie

Żuków 38, 73-115 Dolice

tel. 915630 - 125

mail: pspzukow@op.pl

adres strony internetowej: pspzukow.pl

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia