Dziś jest: Poniedziałek 18 marca 2019, imieniny: Cyryla i Edwarda
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2018-01-04 15:18:15

XIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

16 grudnia 2017 r. w Przelewicach odbyła się XIII edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Prezesa LKS Wicher Przelewice. Wzięło w nim udział ponad 100 zawodników z różnych drużyn. Sportowe rozgrywki uroczyście otworzył  prezes p. Jarosław Kraśniański, który wraz z wójtem gminy Mieczysławem Mularczykiem powitał wszystkie zgromadzone drużyny i przybyłą publiczność. Następnie odbył się mecz pokazowy grupy młodzików kontra tatusiowie, wujkowie, po czym przystąpiono do emocjonujących rozgrywek. Zwycięzcy turnieju zostali nagrodzeni, były pamiątkowe dyplomy i nagrody indywidulane w postaci statuetek. Podczas turnieju odbyła się również loteria fantowa, prezentacja multimedialna i poczęstunek.
    

 

Zarząd LKS Wicher serdecznie dziękuje wszystkim zespołom za niezapomniane sportowe emocje oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i obsługę turnieju. Podziękowania kierujemy również do Wójta p. Mieczysława Mularczyka za wsparcie finansowe, jak również do darczyńców: p. Ewy Gąsiorowskiej-Nawój, p. Pawła Okińczyca, p. Ireneusza Junga i dyrektor p. Renaty Kozickiej za wsparcie rzeczowe i udostepnienie sali sportowej.
        

Wiceprezes LKS WICHER Ewa Kraśniańska

>>fotogaleria

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia