Dziś jest: Czwartek 04 marca 2021, imieniny: Kazimierza i Łucji
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2017-09-05 13:05:29

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego w zakresie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego pn. „Leśna Ścieżka Edukacyjna – wycieczka do lasu”. Uznając celowość realizacji zadania publicznego pn. „Leśna Ścieżka Edukacyjna – wycieczka do lasu” przez Stowarzyszenie „Bo Jak Nie My To Kto” z siedzibą w Przelewicach 67D, 74-210 Przelewice, na podstawie art. 19 a  ustawy  z  dnia  24  kwietnia  2003 r.  o  działalności  pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 z późn. zm.) zamieszczam ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Przelewice i na stronie www.przelewice.pl oraz na tablicy informacyjnej Gminy Przelewice.
 

Uwagi do oferty można zgłaszać do 14 września 2017 r. osobiście w formie pisemnej w Sekretariacie Urzędu Gminy Przelewice lub drogą elektroniczną na adres: gmina@przelewice.pl  na załączonym formularzu (skan z podpisem).

Przelewice; dnia 05.09.2017 r.                                                  Wójt Gminy
                                                                                          Mieczysław Mularczyk
W załączeniu:
1. Oferta
2. Formularz

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia