Dziś jest: Sobota 23 września 2017, imieniny: Tekli i Bogusława
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2017-05-10 09:18:47

Zagłosuj na siłownię plenerową

Szanowni Państwo! Właśnie wystartowała akcja Nestle Porusza Polskę, której główną nagrodą będzie siłownia zewnętrzna we wskazanej lokalizacji. Gmina Przelewice do udziału w konkursie „Nestle porusza Polskę: Porusz swoją okolicę 2017” zgłosiła propozycje lokalizacji dwóch siłowni zewnętrznych w Żukowie i Lubiatowie, które spełniają wskazane w regulaminie wymagania.

Do wygrania jest siłownia zewnętrzna. Warunkiem jest uzyskanie odpowiedniej ilości głosów w głosowaniu internetowym, które zgodnie z obowiązującym regulaminem Organizatora odbywa się w dniach od 10.05.2017 r. do 30.06.2017 r.

Nagroda, która czeka na najbardziej aktywne gminy to ogólnodostępna siłownia zewnętrzna składająca się z czterech podwójnych urządzeń: biegacz i orbitrek, rower i jeździec, twister i surfer, drabinka i podciąg nóg pojedynczego urządzenia – wioślarz i  tablica wraz z regulaminem siłowni oraz projekt zagospodarowania terenu i montaż o łącznej wartości 16.759 zł.

Głosowanie, które rozpoczęło się w dniu dzisiejszym  trwać będzie do 30 czerwca na stronie https://www.nestleporusza.pl/glosowanie. Z naszego województwa wybrana zostanie tylko jedna lokalizacja, która uzyska największą liczbę głosów.

Zachęcamy do głosowania! Liczy się każdy głos!

Kompletny regulamin głosowania znajduje się w poniższym załączniku:

Nestle - regulamin głosowania

Włącz się do akcji, bo naprawdę warto!

Zapraszamy do głosowania na siłownię:
•    w Żukowie - https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/glos/488
•    w Lubiatowie -  https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/glos/489

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia