Dziś jest: Czwartek 04 marca 2021, imieniny: Kazimierza i Łucji
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2017-04-13 09:19:11

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn. Włącz myślenie – nie używaj, czyli propagowanie zdrowego stylu życia poprzez gry i zabawy sportowe wśród dzieci i młodzieży”

Uznając celowość realizacji zadania publicznego pn. Włącz myślenie – nie używaj, czyli propagowanie zdrowego stylu życia poprzez gry i zabawy sportowe wśród dzieci i młodzieży” planowanego do realizacji przez Przelewickie Stowarzyszenie  Edukacyjne „Wyrównajmy szanse” z siedzibą w Przelewicach, 74-210 Przelewice, w ramach  zadania publicznego w zakresie wspierania działań w kształtowaniu aktywności społecznej i umiejętności spędzania czasu wolnego, w szczególności dla dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym, na podstawie art. 19 a  ustawy  z  dnia  24  kwietnia  2003 r.  o  działalności  pożytku publicznego i o wolontariacie  (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1118 z późn. zm.) zamieszczam ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Przelewice i na stronie www.przelewice.pl oraz na tablicy informacyjnej Gminy Przelewice.

Uwagi do oferty można zgłaszać do dnia 25 kwietnia 2017 r. osobiście w formie pisemnej w Sekretariacie Urzędu Gminy Przelewice (pok. nr 11) lub drogą elektroniczną na adres: gmina@przelewice.pl  na załączonym formularzu (skan z podpisem).

 

Przelewice; dnia 13.04.2017 r.                                                   Wójt Gminy

                                                                                          Mieczysław Mularczyk

W załączeniu:

  1. Oferta
  2. Formularz
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia