Dziś jest: Wtorek 16 stycznia 2018, imieniny: Marcelego i Włodzimierza
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2017-03-20 20:05:25

Ogłoszenie - działka na sprzedaż

Informuję, iż na terenie Gminy Przelewice znajduje się  nieruchomość tj. działka nr 55/12 z obrębu Przywodzie o pow.  0,0522 ha, którą Gmina jako właściciel może przeznaczyć do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego – lokalizacja w/w nieruchomości:

Dla przedmiotowej nieruchomości została wydana Decyzja Nr 14/2015 o warunkach zabudowy z dnia 29 września 2015 r.  dla inwestycji polegającej na budowie budynku usługowo–handlowego oraz budowie niezbędnej infrastruktury technicznej dla przedmiotowej nieruchomości.

W związku z powyższym proszę o zgłaszanie się do Urzędu Gminy Przelewice w pokoju nr 1 osób chętnych do wzięcia udziału w przetargu na sprzedaż działki nr 55/12 z obrębu Przywodzie.

Uwaga!!!

Przetarg zostanie ogłoszony  dopiero  w momencie zgłoszenia się w Urzędzie Gminy w Przelewicach osób chętnych do wzięcia udziału  w przetargu.  

     Wójt Gminy

Mieczysław Mularczyk

Do pobrania ogłoszenie w wersji pdf >> TUTAJ

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia