Dziś jest: Czwartek 04 marca 2021, imieniny: Kazimierza i Łucji
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2016-10-21 12:33:03

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn. „Warsztaty artystyczne z wykorzystaniem techniki DECOUPAGE”

Uznając celowość realizacji zadania publicznego pn. „Warsztaty artystyczne z wykorzystaniem techniki DECOUPAGE"  przez Stowarzyszenie „Lubiatowo i My” Lubiatowo, 74-240 Brzesko, na podstawie art. 19 a  ustawy  z  dnia  24  kwietnia  2003 r.  o  działalności  pożytku publicznego i o wolontariacie  (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 239 z późn. zm.) zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Przelewice i na stronie www.przelewice.pl, na tablicy informacyjnej Gminy Przelewice oraz w zakładce dla organizacji pozarządowych www.przelewice.pl.

Uwagi do oferty można zgłaszać do dnia 3 listopada 2016 r. osobiście w formie pisemnej  w Sekretariacie Urzędu Gminy Przelewice (pok. nr 11) lub drogą elektroniczną na adres: gmina@przelewice.pl  na załączonym formularzu (skan z podpisem).

Przelewice; dnia 20.10.2016 r.                                                            Wójt Gminy

                                                                                              Mieczysław Mularczyk

W załączeniu:

1. Oferta

2. Formularz

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia