Dziś jest: Czwartek 22 kwietnia 2021, imieniny: Leona i Łukasza
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2013-03-12 09:13:44

Ogłoszenie o możliwość zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn. "Uciekamy przed nudą i smutkiem"

Parafia Rzymskokatolicka pw.  św. Michała Archanioła  w Rosinach złożyła ofertę na realizację zadania publicznego pn. „Uciekamy przed nudą i smutkiem” w trybie  art. 19 a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2010 r., Nr 234, poz.1536 z późn. zm.) zwanej w dalszej części ustawą (tryb pozakonkursowy).

Uznając celowość realizacji zadania publicznego przez wymieniony wyżej podmiot na podst. art. 19a ustawy zamieszcza się ofertę realizacji przedmiotowego zadania w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Przelewice http://bip.przelewice.pl/, na stronie internetowej Gminy www.przelewice.pl oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy w Przelewicach.

W terminie 7 dni od daty zamieszczenia niniejszego ogłoszenia (tj. od dnia 12 marca 2013 r.) można składać na załączonym „Formularzu uwag” uwagi dotyczące oferty drogą pocztową lub osobiście w formie pisemnej w Urzędzie Gminy w Przelewicach, 74-210 Przelewice 75, pok. Nr C4.

Przelewice, dnia 11.03.2013 r.                                                                         
 

Wójt Gminy
mgr Marek Kibała

Do pobrania:

Oferta
Formularz uwag

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia