Dziś jest: Wtorek 07 lipca 2020, imieniny: Cyryla i Metodego
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2012-09-17 14:30:52

Ekonomia społeczna (m.in. NGO, Stowarzyszenia, Fundacje)

Szanowni Państwo,
informujemy, że termin zgłoszenia kandydatów na kolejną edycje dwusemestralnych, bezpłatnych studiów podyplomowych z zakresu Ekonomii społecznej w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Szczecinie został przedłużony do 21 września 2012 r.

Studia są organizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w projekcie „Zintegrowany System Wsparcia Ekonomii Społecznej” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Studia mają charakter nowatorski, organizowane są po raz pierwszy na terenie województwa zachodniopomorskiego. Ich celem  jest  podniesienie poziomu wiedzy, umiejętności i kompetencji  kadr instytucji publicznych i organizacji społecznych działających w dziedzinie integracji społecznej i aktywizacji zawodowej. Nowy zasób wiedzy powinien dopomóc w skuteczniejszym  rozwiązywaniu  problemów społecznych  lokalnych wspólnot samorządowych.

Program studiów ma charakter interdyscyplinarny, przewiduje interaktywne formy nauczania, prezentację dobrych praktyk, wymianę doświadczeń, naukę współdziałania.
 
Szczegółowe informacje o naborze można znaleźć na stronie www.wsap.szczecin.pl. Dodatkowymi informacjami służy: Michał Dębczyński  tel. (91) 4870365,   e-mail: podyplomowe@wsap.szczecin.pl

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia