Dziś jest: Wtorek 19 lutego 2019, imieniny: Konrada i Arnolda
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

Aktualności

2019-02-14 09:38:06

JUBILEUSZ 93. URODZINY PANA KORNELA

Pan KORNEL FEDOROWICZ z m. Rosiny 12. lutego br. świętował 93. rocznicę urodzin. Tradycją w naszej gminie stało się, że tak wspaniałe jubileusze nie mogą się odbyć bez specjalnych życzeń i odwiedzin przedstawicieli władz Gminy. Z tej okazji wójt gminy Mieczysław Mularczyk wraz z kierownik USC Małgorzatą Kędziorą odwiedzili Dostojnego Jubilata. Wójt Gminy składając gratulacje i serdeczne życzenia wręczył naszemu Jubilatowi  list gratulacyjny wraz z kwiatami i symbolicznym upominkiem.

 

2019-02-13 13:55:06

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn. Nie boję się – umiem udzielić pierwszej pomocy”

Uznając celowość realizacji zadania publicznego pn. „Nie boję się – umiem udzielić pierwszej pomocy” planowanego do realizacji przez Uczniowski Klub Sportowo-Motoryzacyjny w Przelewicach, 74-210 Przelewice 95a, w ramach  zadania publicznego w zakresie wspierania oraz upowszechniania kultury fizycznej i sportu poprzez  prowadzenie działań kształtujących bezpieczne zachowanie się w ruchu drogowym oraz rozwijanie umiejętności udzielania pierwszej pomocy, na podstawie art. 19 a  ustawy  z  dnia  24  kwietnia  2003 r.  o  działalności  pożytku publicznego i o (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 450 ze zm.) zamieszczam ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Przelewice i na stronie www.przelewice.pl oraz na tablicy informacyjnej Gminy Przelewice. Uwagi do oferty można zgłaszać do dnia 22 lutego 2019 r. osobiście
w formie pisemnej w Sekretariacie Urzędu Gminy Przelewice (pok. nr 11) lub drogą elektroniczną na adres: gmina@przelewice.pl  na załączonym formularzu (skan z podpisem).

Przelewice; dnia  12.02.2019 r.                                  Wójt Gminy
                                                                          Mieczysław Mularczyk

2019-02-13 11:39:12

Komunikat o zdatności wody do spożycia z ujęcia w Lucinie

W związku z otrzymanymi sprawozdaniami z badań wody z ujęcia w Lucinie stwierdzającymi brak obecności w badanych próbkach bakterii z grupy coli, escherochia coli oraz enterokoków, a także odpowiadającej normom zawartym w rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi zawartości manganu, żelaza i mętności - po konsultacji z Powiatową Inspekcją Sanitarną w Pyrzycach, stwierdza się, że woda z ujęcia w Lucinie nadaje się do spożycia przez ludzi.

2019-02-13 10:46:16

Ferie z Niepubliczną Szkołą Podstawową

W czasie ferii w naszej szkole nie można się było nudzić. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia sportowe w hali sportowej, a także wyjazd na basen i lodowisko. Wielbiciele kina wybrali się do Szczecina i obejrzeli film „Asterix i Obelix i tajemnica magicznego wywaru”. Nie zabrakło także zajęć warsztatowych dla młodych wielbicieli sztuki kulinarnej i rękodzieła. W „Kuchni pełnej cudów” niezwykłe potrawy pomogły wykonać panie ze Stowarzyszenie „Bo Jak Nie My To Kto?” Sztukę tworzenia pachnących kolorowych mydełek i świec przybliżyła uczniom p. Żaneta Mrówczyńska.

 

2019-02-12 13:29:15

Obrady IV Sesji Rady Gminy Przelewice

 IV Sesja Rady Gminy Przelewice odbędzie się  19   lutego 2019r. /tj. wtorek/.   Rozpoczęcie obrad godz. 10.00  Miejsce obrad – sala w pałacu Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach.

PORZĄDEK  OBRAD IV SESJI  RADY  GMINY  PRZELEWICE:

« poprzednie 1 2 3  [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 900   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia